Dzisiaj zachęcamy Was do udziału w konkursie z książką „Bad Mommy. Zła Mama” Tarryn Fisher.  Wszyscy fani trzymających w napięciu książek na pewno będą usatysfakcjonowani. Lektura dość nietuzinkowa, podobnie jak nasze dzisiejsze pytanie konkursowe. 

Fragment recenzji: „Jolene i Darius Avery są szczęśliwym małżeństwem mieszkającym w uroczej okolicy na przedmieściach Seattle. Para wychowuje niespełna trzyletnią, prześliczną córeczkę, Mercy. Pewnego dnia do domu obok wprowadza się tajemnicza Fig Coxbury. W krótkim czasie zaprzyjaźnia się z małżeństwem a u ich córki zaskarbia sobie sympatię. Staje się nieodłączną towarzyszką Jolene i stałym gościem w ich domu. Fig ma jednak swój mroczny sekret oraz niecny plan, który zaczyna realizować krok po kroku. Tak, by nikt się jednak nie zorientował. Jednak z czasem jej zachowanie staje się coraz bardziej niepokojące dla Averych i otaczających ich przyjaciół. Jej dom zaczyna wyglądać identycznie jak u Jolene. Te same bibeloty, meble, ustawienie przedmiotów czy kolor ścian. Jej instagram zawiera identyczne zdjęcia, te same miejsca, które odwiedza rodzina Averych, a nawet zdjęcia Dariusa. Na dodatek Fig wykazuje obsesję na punkcie małej Mercy. Kto właściwie jest obiektem zainteresowania kobiety? Jolene, Darius, Mercy? A może chciałaby mieć ich wszystkich razem i jeszcze więcej?” Całość przeczytanie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

 Odkrywasz, że bliska ci osoba kopiuje twoje życie i próbuje je przejąć. Co robisz?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 4 do 18 października 2017 roku.


Nagroda:

1x książka „Bad Mommy. Zła Mama” Tarryn Fisher

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo SQN

Koszty wysyłki nagrody pokrywa zwycięzca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ