Joana Jax powraca z nową serią, a wraz z nią mamy dla Was konkurs, w którym wygrać możecie egzemplarz powieści „Podróż do krainy umarłych”

Fragment recenzji: Joanna Jax jest znana wśród czytelniczek jako pisarka, która w niezwykły sposób wciąga w wir wydarzeń historycznych. Zagłębiając się w powieści jej autorstwa od pierwszych stron chcemy towarzyszyć bohaterom i niecierpliwie wyglądamy kolejnych tomów. Wszystkie książki tej pisarki, które miałam okazję przeczytać dotyczyły tego, co miało miejsce w trakcie II wojny światowej. Ostatnio premierę miał pierwszy tom zupełnie nowej serii, który mówi o innym, często przemilczanym, aspekcie związanym z tamtym okresem – wywózce do Kazachstanu. Poznajcie „Podróż do krainy umarłych”, pierwszy tom serii „Zanim nadejdzie jutro”. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Z czym kojarzy ci się Kazachstan?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 12 do 26 października 2018 roku.

Nagrody:

2x książka „Podróż do krainy umarłych” Joanny Jax

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Videograf.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ