Dziś mamy konkurs dla fanów adrenaliny, dużych prędkości i złych chłopców. Zapraszamy do zabawy o kolejny pakiet książek od Wydawnictwa NieZwykłego.

Fragment recenzji: Zdarzyło się Wam przerazić książką, którą macie przeczytać? Bo mi tak. Właśnie w tym przypadku. Ta książką to dosłownie kloc. Można by nią zabić, zrzucając ją z odpowiedniej wysokości. „Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość” to aż 590 stron lektury. Z tym, że lektury niezwykłej. Wciągającej, zachęcającej do czytania, intrygującej, pobudzającej i wzruszającej jednocześnie. Ta objętość okazuje się być jej atutem. Możecie się długo delektować tą znakomitą, momentami trudną, ale i pouczającą historią. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji: Gdy sięgałam po „Revved” miałam pewną obawę. Czy nie będzie to historia podobna do mojej ukochanej serii Driven, szczególnie, że książka ta powstała dwa lata po wydaniu powieści przez K. Bromberg. Myślę, że wiele osób może mieć takie same obawy. Śpieszę jednak je rozwiać. Za wyjątkiem wyścigów samochodowych i flagi w szachownicę, te książki nie mają ze sobą kompletnie nic wspólnego, a jednak „Revved” udało się podbić moje serce. Mogę już śmiało powiedzieć, że uwielbiam tę powieść, aczkolwiek bardzo mi smutno z powodu tego, że to niestety pierwsze i ostatnie spotkanie z Andi i Carrickiem. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Co może dać w życiu największy zastrzyk adrenaliny?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 15 do 29 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Revved” i „Niebezpieczna znajomość, niebezpieczna miłość”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ