Przed nami zapowiedziany weekendowy konkurs muzyczny! Kto chciałby iść na koncert premierowy Marty Baum „RetroElectro” w Warszawie? W imieniu swoim, artystki i Teatru Soho, serdecznie zapraszamy!

Marta Baum jest wokalistką, kompozytorką, twórczyni wielu projektów artystycznych i absolwentka Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej ze specjalizacją wokalistyka. Zafascynowana kulturą lat 20/30-tych, głównie twórczością Marlene Dietrich, Edith Piaf i Hanki Ordonówny, postanowiła przełożyć swoją pasję na muzykę i stworzyła w roku 2007 projekt muzyczny – RETRO TRIO, nawiązujący do okresu przedwojnia. Do tej pory muzycy zagrali wiele koncertów w Warszawie, Krakowie i w Lublinie.

Marta Baum prowadzi również w warszawskim Radiu Aktywnym autorską audycję „RETROSPEKTYWA” o muzyce, teatrze i modzie lat 20/30-tych, a także organizuje wraz z Stowarzyszeniem OnOff Festiwal Retro „PERŁA I FRAK” Święto Kultury Międzywojnia w Lublinie. Wokalistka nie zamyka się w jednej stylistyce muzycznej, jest otwarta na elektroniczne klimaty z gatunku electro pop / trip hop. Z projektem „BAUM” wystąpiła w Programie Kuby Wojewódzkiego.  W 2014 roku dołączyła do warszawskiej sceny klubowej jako Dj’ka PANI BUM: Aioli, Momu, Nova Maska, The Eve, Teatr Syrena, Klub Dzik, Drukarnia, Boogaloo Beach Bar (gatunek: deep house/ afro house / electro pop). Pani Bum organizuje także cykliczne imprezy: Potańcówki w stylu retro, promując muzykę lat 20/30-tych.

Artystka po swoich licznych podróżach muzycznych, postanowiła stworzyć nowy projekt „RETROELECTRO”, łączący muzykę przedwojenną z nowymi brzmieniami z dodatkiem własnych kompozycji muzycznych. Jesienią tego roku artystka rozpoczyna promocję nowego materiału muzycznego.

Skład:
Marta Baum – wokal
Zbigniew Chojnacki – akordeon, elektronika
Kornel Jasiński – gitara basowa
SteQ – kornet
Kamil Maksymilian Kukla – perkusja

Pytanie konkursowe:

Dlaczego to właśnie do Ciebie powinno trafić nasze zaproszenie?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 8 października 2017 roku.

Nagroda:

1x podwójne zaproszenie

Po koncercie zapraszamy na lampkę wina z artystami:)

Miejsce: Teatr Soho ul.Mińska 25 budynek 74
(pomiędzy Restauracja Warszawa Wschodnia a Muzeum Neonów)

Bilety: 30zł
Do kupienia na stronie Teatr Soho
https://teatrsoho.interticket.pl/

Zachęcamy do odwiedzenia fanpage’a artystki i wysłuchania jednego z jej utworów:

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ