Dzisiaj proponujemy Wam wycieczkę na Śląsk z czasu II wojny światowej i poznanie trudnych losów tamtejszych rodzin, czyli konkurs z książką „Zaniemówienie” Justyny Wydry.

Fragment recenzji: Śląsk jest jednym z tych obszarów, które budzą wiele emocji. Należy do Polski? Niemiec? Powinien być wyodrębniony? W okresie II wojny światowej sytuacja Ślązaków wcale nie była wesoła i przejrzysta. W „Zaniemówieniu” mamy ciekawą akcję, jednak to, co w moim odczuciu wysuwa się na pierwszy plan, to dylematy, próby określenia swojej tożsamości i chęć odnalezienia się w brutalnej rzeczywistości. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Co sprawiło, że zaniemówiłaś/eś z wrażenia?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 27 lipca do 10 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Zaniemówienie” Justyny Wydry

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-ka.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ