Na_zawsze_okladka_300dpi

Nareszcie jest! Wyczekiwany trzeci tom serii książek erotycznych Laurelin Paige – „Uwikłani. Na zawsze”. Wiemy, że podobnie jak my, z zapartym tchem śledzicie losy głównych bohaterów. Czego spodziewać się po trzeciej części?

Po pełnych emocji i nerwowych wydarzeniach z udziałem Celii Werner, życie Alayny i Hudsona zaczyna powoli wracać do normy. Jednak Hudson nadwyrężył zaufanie swojej dziewczyny, gdy w konflikcie z Celią uwierzył nie tej osobie, co powinien. Postanawiają dla dobra związku zastosować zasadę otwartych drzwi, tylko szczerość i uczciwość. Laynie nie jest jednak w stanie zapomnieć jemu tamtej sytuacji. Na dodatek docierają do niej informacje o mrocznych sekretach z przeszłości jej ukochanego, które rzucają cień na ich dotychczasowe relacje. Kiedy w końcu wszystko wydaje się układać po ich myśli, dochodzi do zdarzenia, które wywraca życie tej dwójki do góry nogami. Obietnice zostają złamane. Czy incydent okaże się być jednocześnie początkiem końca ich związku, już na zawsze? Więcej na temat książki znajdziecie w naszej recenzji.

Z racji wielu emocji, jakie serwuje trylogia i tytułu „Na zawsze” zadanie konkursowe brzmi:

Moje wymarzone oświadczyny…

Drogie Panie, zabieramy się do opisania swoich wyobrażeń. Drodzy Panowie, ten konkurs może stać się dla Was prawdziwą skarbnicą wiedzy i podpowiedzi.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 18 lipca – 1 sierpnia 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Uwikłani. Na zawsze” Laurelin Paige

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Wydawnictwo_Kobiece

Na_zawsze_okladka_300dpi