Polskie autorki potrafią pisać świetne romanse. Dziś możecie wygrać egzemplarz jednego z nich, ufundowany przez Wydawnictwo Inanna.

Fragment recenzji: Wielu czytelników ma problem z czytaniem książek polskich autorów, szczególnie jeśli osadzają oni swoje historie w Polsce, a nie, jak jest to popularne, za granicami naszego kraju. Gosia Lisińska jest jedną z tych nielicznych autorek, które potrafią napisać znakomitą historię osadzoną w polskich realiach. Powieść, która jest naprawdę interesująca, wciągająca i czyta się ją z przyjemnością. Tym samym dołącza do grona między innymi Ani Dąbrowskiej czy Elżbiety Rodzeń, które w tej dziedzinie są niekwestionowanymi mistrzyniami w moim rankingu. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Jaka jest Twoja ulubiona włoska (najlepiej pikantna) potrawa?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 12 do 26 czerwca 2019 roku.

Nagrody:

2x książka „Pikantnie po włosku” Gosi Lisińskiej

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Inanna

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ