konkurs-edieNagrodą w konkursie, który dzisiaj rozpoczynamy będzie trzymający w napięciu do ostatnich stron thriller psychologiczny „Obserwując Edie” Camilli Way. Intryguje, zastanawia, przywołuje zapach strachu i… przeszłości. Kto ma ochotę na lekturę tego tytułu?

Fragment recenzji: „Edie jest samotną trzydziestotrzyletnią kobietą. Pracuje jako kelnerka i jest w ciąży po spontanicznej przygodzie. Każdego dnia ogląda się za siebie. Poszukuje dwóch twarzy z przeszłości, które ją przerażają, których ma nadzieję nigdy nie zobaczyć. Connora i Heather. Aż nadchodzi ten dzień, kiedy na swojej drodze spotyka Heather…

Heather była zawsze sama, uważana za dziwaka, grubą dziewczynę, której nikt nie rozumie. Jakże jej serce zatrzepotało ze szczęścia, kiedy nowa dziewczyna w szkole, Edie, to właśnie do niej podeszła, to właśnie z nią chce się zaprzyjaźnić. Heather wie, że dla tej przyjaźni zrobi wszystko…

Edie była przebojową nastolatką i gdzie się tylko pojawiła, tam zawsze coś się działo. Mieszkająca z matką, pełna marzeń o studiach artystycznych. W trakcie przyjaźni z Heather poznaje Connora. Co stało się między tymi dziewczynami, że nagle wszystko się skończyło, a Edie ze strachem ogląda się za siebie?” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Ponieważ „Obserwując Edie” to książka, w której główna bohaterka próbuje uciec od przeszłości, nasze pytanie konkursowe brzmi:

Jeśli uciec od przeszłości, to gdzie?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 12 do 26 kwietnia 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Obserwując Edie” Camilli Way

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zysk i S-ka

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo_zysk_krzywe8001

obserwujac-edie_540x150-1