Dla osób, które marzą o książce „Złodziejka marzeń” Anny Sakowicz mamy kolejny konkurs z jej udziałem. Przypominamy, że powieść jest napisana w lekki, humorystyczny sposób, choć pojawiają się momenty, które skłaniają do refleksji. Oprócz głównej bohaterki, Joanny, występują w niej  także inne charakterystyczne osoby.

konkurs złodziejka

Tym razem pytanie konkursowe jest dosyć refleksyjne, ale pozostawiające duże pole dla wyobraźni. Wyobraźcie sobie taką sytuację…

Macie marzenie, macie plan na jego realizację.. i nagle na Waszej drodze staje… Złodziejka marzeń. Kim jest i jak kradnie Wasze marzenia?

Jesteśmy ciekawe, czym zaskoczycie nas tym razem :)

Podobnie jak w konkursie walentynkowym, tak i tym razem do wygrania będą trzy egzemplarze „Złodziejki marzeń”. Odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 15.02 do 29.02.2016.

Fragment książki:

„Dobra, pomyślałam. Może ona nie wie, że ma tego Alzheimera. Dowiem się, o co tu chodzi. Operacja na oczy nie jest przecież końcem świata. Teraz na pewno nie mogła dźwigać. To zrozumiałe, że nie powinna się wysilać. Ale w takim przypadku wystarczyłoby, żebyśmy pobyły z Lusią kilka tygodni, może przez wakacje, ale nie musiałybyśmy spędzać u cioci całego roku. Nieźle mnie ta moja mamuśka urządziła. Mieszkanie wynajęte, podpisana umowa, nie ma gdzie wrócić. Ja ją normalnie uduszę, jak ją tylko dorwę.”

Zachęcamy do zapoznania się z pełną recenzją książki

Front okładka_złodziejka marzeń_500 dp_i (1)


 

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

logoszara