Dziś, wraz z wydawnictwem Szara Godzina, przenosimy się do lat dziewięćdziesiątych i czasu zmian w naszym kraju. Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia jest najnowsza książka Anny Stryjewskiej.

Fragment recenzji: Pierwszą książkę Anny Stryjewskiej, „Pocałunek morza”, przeczytałam z ogromną radością. Niedawno ukazała się kolejna powieść tej autorki. „Mistrzowie życia” to tytuł, który jest tak samo jak poprzedni przepełniony refleksjami i sentymentalizmem. Akcja rozgrywa się w latach dziewięćdziesiątych, w czasie wielkich zmian dla Polski.

W tej powieści mamy trójkę głównych bohaterów. Poznajemy ich, kiedy są nastolatkami i towarzyszymy podczas wkraczania w dorosłość i przy pierwszych poważnych decyzjach. Czy uda im się spełnić marzenia? Czy młodzieńcze ideały będą się liczyły u progu wschodzącego kapitalizmu? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Lata 90. – za czym tęsknisz najbardziej?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 5 do 19 września 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Mistrzowie życia” Anny Stryjewskiej

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ