konkurs czarci

Komu nie udało się zdobyć książki „Czarci krąg” Iwony Banach, a ma ochotę na jej lekturę? Mamy dla Was jeszcze jeden konkurs, w którym będzie można wygrać ten tytuł. Główną rolę w zadaniu konkursowym zagrają… wampiry!

A oto jak prezentuje się akcja „Czarciego kręgu”. Zagubin to niewielkie miasteczko, w którym czas płynie wolno i nic się nie dzieje. Do czasu, gdy przypadkowo zostają odkopane kości. Ale kości to nie byle jakie, bo wampira. Odkryte kości, wg mieszkańców, jednoznacznie wskazują na dokonanie pochówku wampirycznego. Mieszkańców miasteczka zaczyna opanowywać panika, każdy zaopatruje się w czosnek i zaostrzone kołki. Jednocześnie wszyscy próbują zrobić interes na wampirach i chcących zobaczyć wampira, turystach. Miejscowe pensjonaty i bary zmieniają nazwy na bardziej krwawe, a miasteczko szykuje się do Wampiriady, festynu z krwiożerczymi towarzyszami. W cały ten cyrk wmieszana zostaje Hanka, detektyw w biurze matrymonialnym. Wraz z dwójką stażystów zostaje oddelegowana przez swoją szefową, Marikę. do Zagubina, by potajemnie sprawdzić lokalnego biznesmena, kandydującego do ręki jej matki. Tym sposobem trafiają do Krwiożerczego Piotrusia, pensjonatu prowadzonego przez matkę Mariki, Wierciuchową i jej siostrę Lilkę. Więcej znajdziecie w recenzji.

Zadanie konkursowe:

Przyjeżdżasz na długo wyczekiwany urlop do Zagubina. Na miejscu okazuje się, że w miasteczku grasują wampiry. Co robisz w tej sytuacji?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Na odpowiedzi czekamy od 30 czerwca do 14 lipca 2016.  

Nagrody:

3 x książka „Czarci krąg” Iwony Banach

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoszara

5f386eb87e