Słodycze, ciasta, ciasteczka. Kto ich nie lubi? To one pomogą Wam powalczyć o egzemplarze naszego patronatu medialnego, czyli „Odrobiny słodyczy” Shari L. Tapscott.

Fragment recenzji: Shari L. Tapscott tak pokierowała fabułą, że do samego końca miałam wątpliwości, jak rozwiną się relacje pomiędzy Harper, Brandonem i Masonem. Kilkukrotnie zostałam zaskoczona przez autorkę. Praktycznie do ostatnich stron (z wyjątkiem epilogu), zastanawiałam się, z którym z wcześniej wspomnianych mężczyzn, zwiążą się losy Harper. Uwierzcie mi, sami będziecie mieć wątpliwości, bo nic tu nie jest jednoznaczne. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Twój ulubiony słodki wypiek to …

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 13 do 27 lutego 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Odrobina słodyczy” Shari L. Tapscott

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Kobiece

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ