the king's menOd dziś do wygrania egzemplarz „The King’s Men” – finałowego tomu serii All for the Game Nory Sakavic. Zapraszamy do zabawy.

Fragment recenzji: Przyszedł czas na rewanż i zemstę na Krukach oraz Riko. Za wszystko, czego z ich ręki doświadczył Neil oraz reszta drużyny. To również czas i okazja dla Neila, na to by uporać się ze ścigającymi go cieniami z przeszłości. Oczywiście, związanymi z jego ojcem – legendą w świecie przestępczym. Szykujcie się na jazdę bez trzymanki i mnóstwo zawirowań. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Która seria sportowa jest Twoją ulubioną?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 11 do 25 marca 2020 roku.

[KONKURS] Od dziś do wygrania egzemplarz „The King’s Men” – finałowego tomu serii All for the Game Nory Sakavic….

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 11 marca 2020

Nagrody:

1x książka „The King’s Men” Nory Sakavic

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

the king's men