profesor feelgood i piękno miłości

W dzisiejszym konkursie do wygrania będą dwie książki – „Profesor Feelgood” oraz „Piękno miłości”. Zapraszamy do zabawy.

Fragment recenzji „Profesor Feelgood”: „Profesor Feelgood” to kolejna ogromna porcja humoru od Leisy Rayven. Pewne jest, że zabawnych sytuacji i tym razem nie zabraknie. Będziecie się śmiać, momentami aż do łez. Choć nie tylko. Autorka zadbała o równowagę emocjonalną swoich czytelników. Oprócz śmiechu, znajdzie się miejsce na łzy wzruszenia i momenty chwytające za serce. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Piękno miłości”: Mimo że jest nieco zbyt słodko, to uważam, że ta historia była potrzebna. Dla zakończenia całości, rozjaśnienia przeszłości Jacka, o której niewiele tak naprawdę wiedzieliśmy. Dla zamknięcia pewnych spraw. Owszem, jest to najsłabszy tom, ale jednak potrzebny i warty przeczytania. Po to, żeby nie urywać bezsensownie fabuły i nie pozostawiać pewnych poruszonych wątków bez zakończenia. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Co wybierasz chętniej? Romans jednotomowy czy serię?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 29 stycznia do 12 lutego 2020 roku.

[KONKURS] W dzisiejszym konkursie do wygrania będą dwie książki – „Profesor Feelgood” oraz „Piękno miłości”. Zapraszamy…

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 29 stycznia 2020

Nagrody:

1x pakiet książek „Profesor Feelgood” oraz „Piękno miłości”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

profesor feelgood