konkurs złączeni obowiązkiemDzisiejszy konkurs to okazja dla fanów mafijnych klimatów, gdyż do zdobycia jest powieść „Złączeni obowiązkiem” Cory Reilly.

Fragment recenzji: Myśleliście, że „Złączeni honorem” to jedna wielka niewiadoma i trzymanie w napięciu do samego końca? W takim razie koniecznie musicie dowiedzieć się, co oferują „Złączeni obowiązkiem”. Cora Reilly przeszła samą siebie i nie spuszcza z tonu, ani na moment. Nie martwcie się o „klątwę drugiego tomu” czy inne często spotykane problemy autorów, w przypadku pisania serii. Tutaj po prostu tego nie znajdziecie. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę, odpowiedz na pytanie:

Co, wg Ciebie, stoi za popularnością romansów z motywem mafii?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”.

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 18 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020 roku.

[KONKURS] Dzisiejszy konkurs to okazja dla fanów mafijnych klimatów, gdyż do zdobycia jest powieść „Złączeni…

Opublikowany przez Kulturantki.pl Środa, 18 grudnia 2019

Nagrody:

1x książka „Złączeni obowiązkiem” Cory Reilly

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

złączeni obowiązkiem