Powraca rockowa kapela Stage Dive i szalone przygody oraz wybryki jej członków. Macie ochotę na zdobycie drugiego tomu tej serii? Zapraszamy.

Fragment recenzji: Myślałam, że po numerze, który wywinęli David i Eveline, czyli niespodziewanym ślubie w Vegas na początek znajomości, Kylie Scott nie wymyśli nic lepszego. Oj, jak bardzo się myliłam. Wszyscy, którzy czytali „Lick” wiedzą, że Mal ma poczucie humoru i lubi się dobrze bawić. Ale to, co otrzymujemy w tej książce w jego wykonaniu, bije na głowę szalony pomysł Davida i Ev. Mal to chodzący wulkan energii. Tej postaci po prostu nie da się nie lubić. Chyba w każdym wzbudzi sympatię. Do tego ma dość niekonwencjonalne metody zjednywania sobie ludzi, z czego wynika wiele zabawnych sytuacji. Anne jest jego zupełnym przeciwieństwem. Skromna, twardo stąpająca po ziemi. Przy Malu wydaje się być wręcz nudna. Jednak za tą fasadą kryje się trudna przeszłość i doświadczenia, jakich nie powinna mieć tak młoda osoba. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Koncert, na który bardzo chciał(a)bym się udać to…

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 27 czerwca do 11 lipca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Play. Stage Dive” Kylie Scott

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Editio Red.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ