żniwiarz konkurs

Coś idealnego dla fanów fantastyki, krwiożerczych potworów i tajemnic – dziś do wygrania jeden z tytułów o tej tematyce, który ostatnio recenzowałyśmy. Głównym bohaterem będzie książka Beaty Goździewskiej -„Żniwiarz. Początek obłudy”.

„Książka przenosi nas do świata niezwykłego nastolatka Ryana, należącego do rodziny „Łowców”, którzy od wieków likwidują demony. Już na samym początku książki dowiadujemy się, że Ryan nawet wśród członków rodziny „Łowców” jest uważany za odmieńca. Posiada dar, zdolności, których nie ma nikt inny – widzi ludzkie dusze i rozpoznaje dusze demonów. Od dziecka był odsuwany od „tropienia” demonów, źle traktowany przez ojca, postrzegany jako zagrożenie. Wraz ze starszym bratem, Mike’em, uciekł z domu. Nie wie jeszcze, że ktoś będzie próbował go znaleźć i zabić. Odkąd Ryan mieszka w nowym miejscu, dręczą go koszmary. Widzi w nich człowieka, który za pomocą dotknięcia potrafi zabić, widzi też demony, które brutalnie mordują niewinnych ludzi.” Więcej na temat książki „Żniwiarz. Początek obłudy” znajdziecie w recenzji na naszej stronie.

A teraz czas na zadanie konkursowe:

Biorąc pod uwagę, że „Żniwiarz. Początek obłudy” jest książką fantastyczną, jak wyobrażasz sobie tytułowego „Żniwiarza”?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 14 do 28 maja 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Źniwiarz. Początek obłudy” Beaty Goździewskiej

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Papierowy Motyl

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo_papierowy1

żniwiarz