człowiek konkurs

Może ktoś z Was miałby ochotę na posłuchanie zawiłego  i nietypowego kryminału? Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest audiobook „Człowiek, który zapomniał swego nazwiska”. Chcecie poznać historię, która rozegrała się przed laty w Warszawie?

Oto, czego należy się spodziewać po tym tytule: w tajemniczych okolicznościach do szpitala psychiatrycznego trafia człowiek, który całkowicie traci pamięć. Przywieziony przez młodą hrabinę i mężczyznę o nieprzyjemnym wyrazie twarzy, trzymany w odosobnieniu, z zakazem rozmowy z personelem. Jedna z pielęgniarek pracujących w szpitalu, panna Janeczka, obserwuje całą sytuację, po czym zdając sobie sprawę z tego, że młodemu mężczyźnie może grozić niebezpieczeństwo, pomaga mu w ucieczce. Ten udaje się do Warszawy, gdzie usiłuje ustalić swoją tożsamość. Dziwnym zbiegiem okoliczności jest podobny do znanego w półświatku człowieka, który rzekomo przebywa za granicą… Czy to możliwe, żeby miał na koncie tyle niegodziwych czynów, by własna rodzina chciała się go pozbyć?

Więcej o książce znajdziecie w naszej recenzji. Kluczowa dla całej fabuły jest utrata pamięci przez głównego bohatera. Postanowiłyśmy, że tym razem nasi Czytelnicy wczują się w kogoś, kto budzi się rano i… nic nie pamięta…. Zadanie konkursowe brzmi:

Gdybyś miał stracić pamięć, ale mógł zachować jedno jedyne wspomnienie z przeszłości, co by to było?

Odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 15.04 do 29.04.

Nagrodą jest 1 audiobook „Człowiek, który zapomniał swego nazwiska” Stanisława Wotowskiego. Lektor: Sławomir Holland. Fundatorem nagród jest Audiobook.pl

Fragment audiobooka:

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoaudio

logo story