Chociaż pełnia sezonu owocowego jest za nami, zachęcamy do udziału w… konkursie owocowym. Optymistyczny i z przymrużeniem oka. Temat naszej zabawy wybrałyśmy w odniesieniu do tytułu książki, która będzie stanowić nagrodę – „Cierpkie winogrona” Bożeny Gałczyńskiej-Szurek.

Fragment recenzji: Życie potrafi być nieprzewidywalne. W jednej chwili wiedziemy szczęśliwe i spokojne życie, a wystarczy jeden moment by wszystko wywróciło się do góry nogami… Paulina ma wszystko – dziecko, kochającego męża, życiową stabilizację. To wszystko zmienia się wraz z nagłą śmiercią jej męża. Wówczas wychodzą na jaw pilnie strzeżone przez niego tajemnice, a młoda wdowa zastanawia się, z kim tak naprawdę żyła pod jednym dachem… Podczas odczytu testamentu zmarłego męża Paulina dowiaduje się, że jej ukochany zapisał ich cały majątek osobie, której ani Paulina, ani jej teściowa nie znają. Paulina i Janek stanowili zgodne i szczęśliwe małżeństwo, tym bardziej więc kobieta jest zaskoczona całą tą sytuacją. Postanawia wyruszyć do Grecji by poznać całą prawdę o zmarłym małżonku i jego szemranych interesach. Czy jednak jest na to gotowa? Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Zadanie konkursowe:

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś owocem. Jakim i dlaczego?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 25 października do 8 listopada 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Cierpkie winogrona” Bożeny Gałczyńskiej – Szurek

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Koszty wysyłki nagrody zwycięzca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

cierpkie winogrona