Ponieważ jesień w pełni, chcemy zaprosić Was do drugiego jesiennego konkursu. Razem z nami odkryjcie piękno tego, co widzicie za oknem. Nagrodą jest zestaw książek „Dwór w Czartorowiczach” Moniki Rzepieli i „W nadziei na lepsze jutro” Ewy Bauer. 

Fragment recenzji książki „Dwór w Czartorowiczach” Moniki Rzepieli: „Akcja rozgrywa się na Podolu, po upadku powstania styczniowego. Głównymi bohaterkami są kuzynki Ewa Jabłońska i Iga Branicka. Pierwsza jest córką dziedzica, druga wraz z matką zamieszkała we dworze po śmierci ojca. Poznajemy je wkrótce po Wielkanocy. Iga jest bezgranicznie zakochana w Leonie, ale ponieważ mężczyzna jest jedynie synem wiejskiego chłopa, dziewczyna wie, że nikt nie pozwoli im na małżeństwo. Ewa długo nie rozumie w pełni uczuć kuzynki, dopóki sama nie wpadnie w sidła miłości.” Całość znajdziecie na naszej stronie.

Fragment książki „W nadziei na lepsze jutro” Ewy Bauer: „Życie pisze zaskakujące scenariusze, a nasze plany i marzenia raczej rzadko w stu procentach się spełniają. Wzloty i upadki towarzyszą nam każdego dnia, tak samo jak trudne wybory i nie zawsze właściwie podjęte decyzje. „W nadziei na lepsze jutro” to opowieść o zwyczajnych ludziach, popełniających zwyczajne błędy. Czytamy o ich codzienności i konsekwencjach podejmowanych działań.” Całość znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe:

Jesień jest kobietą, jak wygląda?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 10 do 12 listopada 2017 roku.

Nagrody:

3x zestaw książek „Dwór w Czartorowiczach” Moniki Rzepieli + „W nadziei na lepsze jutro” Ewy Bauer

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Koszty wysyłki nagrody zwycięzca. Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ