konkurs-dom2

Rozpoczynamy dzisiaj drugi konkurs z książką Doroty Schrammek, „Dom, którego nie było”. Poprzednie pytanie było równie poważne i sentencjonalne jak książka, dzisiejsze jest troszkę z przymrużeniem oka. Bawicie się z nami?

Fragment recenzji: „Cztery zupełnie różne kobiety, każda miała w jakiś sposób zniszczone dzieciństwo. Łucja miała w życiu wszystko oprócz miłości. Wychowywana była na arystokratkę, wierząc, że mężczyźni w życiu potrzebni są wyłącznie do osiągania celu. Karolina była nauczona bezwzględnego posłuszeństwa, całe dzieciństwo (i nie tylko) była wykorzystywana przez matkę i młodszą siostrę. Katarzyna była wychowywana w miłości do Boga, marzyła by zostać zakonnicą. Rzeczywistość ją jednak przerosła i dziewczyna wystąpiła z zakonu. Daria była niechcianym przez matkę dzieckiem, zajmował się nią wyłącznie ojciec. Odrzucona przez matkę, sama odrzuca odpowiedzialność za wszystko. Jako dorosłe kobiety spotykają się na terapii grupowej u niezwykłej terapeutki, Aliny. Każda ze swoim bagażem doświadczeń, wpływającym na ich obecne życie. Otrzymują zadania do wykonania. Jakie efekty przyniesie nietypowa terapia? Czy nauczą się kochać i szanować siebie?” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Tematyka książki jest trudna i poważna, ale nasze pytanie otwiera pole dla wyobraźni i przepełnionych poczuciem humoru i optymizmem odpowiedzi także będą mile widziane. Zadanie konkursowe na dzisiaj:

Opisz dom, którego nie było.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 18 stycznia do 1 lutego 2017 roku.

Nagrody:

4 x książka „Dom, którego nie było” Doroty Schrammek

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

szara_godzina_logo

dom którego nie było, dorota schrammek