Pora na kolejny konkurs, a że dziś są Mikołajki, to okazja jest podwójna. Czekają na Was dwa egzemplarze znakomitej książki „Terapia” Kathryn Perez, ufundowane przez Wydawnictwo NieZwykłe. Są chętni by zagłębić się w jej lekturę? Zapraszamy

Fragment recenzji: „Terapia” to wyciskająca łzy, poruszająca historia o bólu, cierpieniu, braku zrozumienia, która jednocześnie otwiera oczy na wiele spraw, pokazując miłość, dając ukojenie i przynosząc nadzieję. Jest jednocześnie okrutna, bolesna, ale i przepiękna. A przede wszystkim jest prawdziwa, aż do bólu. Dosłownie jej czytanie momentami boli. Kiedy dowiecie się, że autorka w młodości sama zmierzyła się z podobnymi problemami, jak główna bohaterka jej powieści, spojrzycie na tę książkę zupełnie inaczej, rozumiejąc jak prawdziwe jest to, o czym czytacie. W swojej prywatnej ocenie daję jej 10/10. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę „Terapia” odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jak uwolnić się od destrukcyjnej miłości?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 grudnia 2017 roku.

Nagrody:

2x książka „Terapia” Kathryn Perez

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ