dzikie-konkurs

W każdej z nas drzemią ukryte pokłady energii. Jakby powiedziała Mary Daniels, autorka książki „Dzikie przebudzenie”, która jest głównym bohaterem naszego dzisiejszego konkursu: każda z nas może obudzić w sobie Dziką Kobietę. Chcecie dowiedzieć się, jak tego dokonać? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie!

Fragment recenzji: „Mary Daniels jest ceniona jako trenerka personalna i pisarka, ale nie zawsze tak było. Swoją opowieść zaczyna od tego, jak mieszkała w rodzinie zastępczej, a potem z powrotem u biologicznych rodziców. Jej dom był pełen przemocy psychicznej i fizycznej, a ojciec molestował i gwałcił córkę, w zamian za ochronę przed matką. Tak traumatyczne wspomnienia nie mogą nie pozostawić blizny na dziewczynce, a później kobiecie. Czytamy o wyprowadzce z domu, o kolejnych przyjaźniach i związkach, poniżaniu, złym traktowaniu. Nie bez powodu nadszedł dzień, kiedy Mary trzymając na rękach swojego małego syna, stała na moście i próbowała skoczyć. Dlaczego tego nie zrobiła? Bo coś zrozumiała.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

Jak wyobrażasz sobie dzikie przebudzenie?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 22 marca do 5 kwietnia 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Dzikie przebudzenie” Mary Daniels

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

site-logo

dzikie_przebudzenie_front_72dpi-378x567-1