Zapraszamy Was do domu, gdzie żyją zwyczajni ludzie, którzy mieli nadzieje i marzenia, którzy czują wdzięczność, żal. Którzy tęsknią, kochają, zastanawiają się, co by było gdyby… „Córka doskonała” to opowieść o trzech pokoleniach kobiet, mających marzenia, które niekoniecznie się spełniły. A nikt, tak, jak Amanda Prowse, nie potrafi opisywać codzienności, czyniąc z niej coś wyjątkowego. Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie jeden z egzemplarzy powieści.

Fragment recenzji: Jacks Morgan jest przeciętną kobietą. Ma kochającego męża, dwójkę dzieci i bardzo chorą matkę, której poświęca każdą chwilę. Jest to o tyle trudne, że starsza pani niewiele pamięta, co chwilę dzwoni dzwonkiem, aby córka podeszła do jej pokoju. W przeszłości nie były sobie bliskie. Jaks ma żal o to, jak matka traktowała ojca i oskarża ją, że przez nią nie spełniła swojego marzenia o wielkiej miłości… Nastoletnia Jacks była zakochana do szaleństwa, jednak jej rodzice nie chcieli zaakceptować tego związku, a później chłopak z rodzicami wyjechał. Zalana łzami szybko wpadła w ramiona Pete’a, za którego wkrótce wyszła. Jej mężem został młody mężczyzna, którego lubili rodzice… Jacks bardzo by chciała, aby jej córka Martha nie zaprzepaściła swojej szansy na zrealizowanie marzeń o studiach, jednak wkrótce dziewczyna się zakochuje i dla swojej miłości jest gotowa na wszystko. Jacks nie chce do tego dopuścić. Czy jednak dba o spełnienie marzeń swoich, czy córki? Więcej na naszej stronie.

W związku z tytułem książki, w ramach zadania konkursowego postanowiłyśmy poprosić Was o dokończenie zdania:

Idealna córka to taka, która…

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 21 czerwca do 5 lipca 2017 roku.

Nagrody:

3x książka „Córka doskonała” Amandy Prowse

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ