Zastanawialiście się nad tym, w jaki sposób zorganizować swoim pociechom czas podczas świątecznej przerwy szkolnej? A może szukacie sposobu by zająć dzieciom czas podczas świątecznych przygotowań w domu lub gotowania? Mamy dla Was idealne rozwiązanie, czyli „Brulion zabaw na święta”.

„Brulion zabaw na święta” to świąteczna propozycja od Wydawnictwa Wilga. Jest to przygotowana na święta edycja brulionu zabaw, który można kupić w różnych wersjach tematycznych. Wizualna oprawa okładki, czytelnikom urodzonym w latach osiemdziesiątych i starszym, z całą pewnością natychmiast przywiedzie na myśl stare bruliony z szarymi okładkami, które dawniej służyły za szkolne zeszyty.

„Brulion zabaw na święta” jest znakomitą alternatywą dla spędzenia czasu przed telewizorem, konsolą, w Internecie czy z telefonem w ręce. To zbiór wielu różnych zabaw, aż na 192 stronach. Może z niego skorzystać jednocześnie więcej dzieci, gdyż każda ze stron posiada perforację, ułatwiającą łatwe i estetyczne wyrwanie kartki z brulionu.

Oprócz takich zabaw jak: statki, państwa – miasta, łapki, kółko i krzyżyk, bystre oko, połącz, kropki, zawieś bombkę, kartofel, smok czy boisko, znajdziecie tu kalendarz adwentowy, wzór listu do świętego Mikołaja (jeśli jeszcze któreś dziecko go nie napisało, to będzie mieć na to gotowy wzór), instrukcje jak samodzielnie wykonać kopertę, kubeczek na drobiazgi czy samolot z papieru.

„Brulion zabaw na święta” to idealna propozycja na około świąteczny czas, zarówno dla młodszych, starszych, jak i ich rodziców czy dziadków. Cała rodzina może spędzić ciekawie czas na wspólnej rozrywce.

Za egzemplarz do recenzji dziękujemy wydawnictwu