Znajdź magię Świąt

konkurs-jasmina

Przed nami drugi konkurs w klimacie świątecznym. Do wygrania będzie piękna i magiczna opowieść Adrianny Trzepioty – „Sekretna zima Jaśminy”. Książka stanowi kontynuację „Zwilczonej”. Kto ma ochotę na zagłębienie się w zimową powieść z wilkami w tle?

Fragment recenzji: „Adrianna Trzepiota ma swój własny indywidualny styl. Nie wyobrażam sobie jej książek bez szczypty magii, ludowych wierzeń i baśniowej atmosfery. Akcja „Sekretnej zimy Jaśminy” rozpoczyna się późną jesienią, kiedy mróz jest coraz bardziej odczuwalny, a z nieba spadają pierwsze płatki śniegu. Już samo to wprowadza czytelnika w pozytywny zimowy nastrój. Potem jest okres przygotowywań do Świąt Bożego Narodzenia. Jest wiele zapachów, kolorów i wigilijnych potraw. Nie zabrakło oczywiście grubej warstwy śniegu i tajemniczych zdarzeń. Wszystko to sprawia, że gwarantuję wprowadzenie się w trakcie lektury w świąteczny nastrój! To idealna pozycja na przedświąteczne wieczory.” Więcej znajdziecie na naszej stronie. Zachęcamy także do lektury recenzji „Zwilczonej” i wywiadu z autorką książek.

Ponieważ książka jest magiczna i wprowadza czytelnika w świąteczną atmosferę, pytanie brzmi następująco:

Gdzie i w czym możesz znaleźć magię Świąt?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 2 do 16 grudnia 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Sekretna zima Jaśminy” Adrianny Trzepioty

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

kobiece

sekretnazimajasminy_fbheader

 

  • Justyna

    W każdej potrawie którą przygotowywała moja zmarła rok temu mamusia :( . W jej uśmiechu, dobrym słowie, skupieniu przy wspólnym stole w tym wszystkim mogłam odnaleźć magię świąt. Rok temu Ja i mój brat „dowodziliśmy” w kuchni w ciszy i skupieniu, myśląc dlaczego nie ma jej już z nami…. W tym roku święta spędzamy ze swoimi rodzinami czy odnajdziemy”magię świąt” na to pytanie jeszcze nie odpowiemy.

  • Kaja

    W małych rączkach poklejonych ciastem, które przypominają mi Święta w rodzinnym domu… Każde pięknie ustrojone lampkami drzewko pod czyimś domem przypomina ki o tym, że niebawem zasiądzie my wspólnie do stołu i będziemy uśmiechać się do siebie i dbać o to aby każdy zjadł wszystkie potrawy … Tak! To jest bardzo ważne 😀 Wigilia…to magia, którą należy utrzymać przez cały rok!