Wygraj powieść „Na karuzeli”

na karuzeli

Dzisiaj pierwszy z trzech konkursów dotyczących książki „Na karuzeli” Teresy Moniki Rudzkiej. Która z naszych Czytelniczek ma ochotę zagłębić się w tą ciekawą powieść, która wzbudzi wiele uczuć i emocji? Czego można spodziewać się po tym tytule?

Oto fragment recenzji książki „Na karuzeli”:  Powieść ta stanowi głębokie studium kobiecych losów. Jako pierwszą poznajemy Dagmarę – najmłodszą z prezentowanych „madonn”. Jest ona wziętą modelką, początkującą i dobrze rokującą pisarką, absolwentką wyższej uczelni oraz szczęśliwą żoną i przyszłą matką. Wydawać by się mogło, że u takiej kobiety sukcesu nie może być mowy o porażkach i błędach. A jednak… Dzięki zastosowaniu retrospekcji poznajemy jej dzieciństwo, które zdecydowanie do słodkich nie należało. Dagmara nie miała łatwego życia: nie znała biologicznego ojca, ojczym traktował ją jak dopust Boży, dzieci w szkole dokuczały z powodu cygańskiej urody i matki-pijaczki. Po maturze wyjechała na studia i zaczęła sama się utrzymywać, ograniczając kontakty z rodziną. Po jednej z kłótni całkowicie zerwała rodzinne więzi. Dlaczego zdecydowała się na tak radykalne kroki? Pełną treść znajdziecie na naszej stronie.

Ponieważ w powieści „Na karuzeli” autorka opisuje błędy kobiet, postanowiłyśmy, że tego będzie dotyczyło pierwsze zadanie konkursowe.

Jakie znasz opowieści/legendy o błędach wysoko urodzonych dam?

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 9 do 23 maja 2016. Będą uwzględnione tylko te, które pojawią się pod postem konkursowym na Facebooku.

Nagrody:

3 x książka „Na karuzeli” Teresy Moniki Rudzkiej

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoszara

Na_karuzeli_ front (1)