Wieś, czy miasto?

ukojenie-konkursDzisiejszy konkurs przygotowałyśmy przy współpracy z Katarzyną Łochowską, autorką książek „Droga do Ukojenia” i „Droga do przebaczenia”. Łatwo się więc domyślić, że to któryś z tych tytułów będzie w roli głównej. Kto chce zgarnąć ebook „Droga do Ukojenia”?

Fragment recenzji: „Ukojenie, to niewielka miejscowość, kropka na mapie i miejsce domu rodzinnego Kasi Malinowskiej, głównej bohaterki książki „Droga do Ukojenia” Katarzyny Łochowskiej. Kobieta dawniej tak bardzo chciała się wyrwać z domu, zakosztować życia w wielkim mieście, teraz wraca z podkulonym ogonem, po rozwodzie z człowiekiem, który ją bił.

Los nie oszczędzał Katarzyny, jej mąż, Darek Jakubowski nie pracował, siedział na garnuszku żony, a kiedy ta nie zachodziła w ciążę, zaczął się nad nią znęcać i zdradzać z sąsiadką, która urodziła mu dziecko. Dawniej utalentowana pisarka, teraz wypalona twórczo i życiowo trzydziestolatka musi z jedną walizką wrócić do gospodarstwa Malinowskich. Już samo jej przybycie wzbudza wielką sensację, a wkrótce okazuje się, że jej osoba jest największą atrakcją okolicy.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco:

Jeśli przenieść się z miasta na wieś, to dlaczego?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 7 do 21 października 2016 roku.

Nagrody:

2 x ebook „Droga do Ukojenia”

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Literackie Białe Pióro

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

białe pióro

droga do ukojenia

  • Sabina FK

    Myślę ,że jednym z plusów jest spokój,spontaniczność,śpiew ptaków ,szum drzew i traw,wieczorami można słuchać świerszczy i żab.Nie męczy nas wieczorem i nocą ,odgłos przejeżdżających samochodów i rozmowy przechodzących ludzi,zaglądanie do okien z budynków naprzeciw.Wieś to piękne miejsce do zamieszkania ,aczkolwiek są też minusy :)

  • Agnieszka F.

    Aby posłuchać śpiewu ptaków i odnaleźć jedność z naturą, aby nasze życie zwolniło, by móc nabrać oddechu, by móc naprawdę żyć…