Wakacje z emocjami

Dziś mamy dla Was pakiet idealny na lato, wywołujący cały wachlarz emocji. Kto ma ochotę powalczyć o książki od Wydawnictwa NieZwykłego?

Fragment recenzji „Tam, dokąd zmierzamy”: „Tam, dokąd zmierzamy” to książka, która wywarła na mnie ogromne wrażenie. Bardzo długo zbierałam myśli i się sama w sobie żeby napisać tę recenzję. Autorka napisała przepiękną, niezwykle emocjonującą i wzruszającą powieść, która momentami wywołuje uśmiech, a momentami łzę wzruszenia. Toler mówi, jak ważne dla każdego z nas jest pożegnanie się z bliskimi, gdy nadejdzie moment rozłąki oraz rozliczenie się z życiem, jakie się prowadziło. Pokazuje, że każdy z nas inaczej przeżywa żałobę i radzi sobie z pustką po stracie bliskiej osoby. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „The Foxhole Court”: Sam opis mówił mi tak naprawdę niewiele, choć skutecznie zachęcał do sięgnięcia po nią. Okazało się, że dostałam kawał dobrej młodzieżówki, która jest połączeniem powieści skierowanych do nastolatków czy też młodych dorosłych (wszak nasi bohaterowie są studentami) z powieścią sensacyjną, kryminałem i thrillerem w jednym. Mimo, że to historia głównie o młodzieży i dla młodzieży, nie ma tu nastoletnich dramatów, niespełnionych miłości czy złamanych serc. Tu jest strach o własne życie, próby ucieczki przed przeszłością, ukrywanie się przed czyhającym na nasze życie wrogiem. Znajdziecie tu także walkę z samym sobą i własnymi słabościami. Walkę o przetrwanie i chęć ruszenia do przodu, z nowymi siłami. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jakie emocje powinna wywoływać książka?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 6 do 20 lipca 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Tam, dokąd zmierzamy” B.N. Toler i „The Foxhole Court” Nory Sakavic

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ