Sekrety w związku

dziewczyna konkurs

Kiedy pokazałyśmy Wam wielość nagród, jakie czekają na naszych Czytelników, wiele osób wskazało, że chce przeczytać książkę „Dziewczyna o kruchym sercu”. Właśnie dlatego postanowiłyśmy, że właśnie ten tytuł powinien pojawić się w najnowszym konkursie książkowym.

A oto krótki zarys fabuły:

Janek jest uczniem klasy maturalnej. Jeden z najlepszych uczniów w klasie, po lekcjach jest duszą towarzystwa. W wolnych chwilach jest wolontariuszem w domu opieki.  Ulka jest jego całkowitym zaprzeczeniem. Skryta, nieufna, odizolowana od świata. Odpycha od siebie praktycznie każdego, kto próbuje się do niej zbliżyć. Przez wszystkie lata szkoły, z powodu choroby, była nauczana indywidualnie w domowym zaciszu. W klasie maturalnej, dziewczyna ma uczęszczać na zajęcia wraz z klasą, jednak bardzo szybko okazuje się, że Ulka ma spore zaległości, szczególnie z matematyki. Dobrowolnie do pomocy zgłasza się właśnie Janek. Mimo początkowych oporów, pojawia się między nimi nić porozumienia, która w krótkim czasie przeradza się w poważniejsze uczucia. Jednak nie wszystko jest takie, jak się może wydawać. Janek skrywa przed Ulką sekret, będący przyczyną jego nagłego pojawienia się w życiu dziewczyny, który wyjawiony, nie wpłynąłby dobrze na rodzące się między nimi uczucia. Zachęcamy do lektury całej recenzji.

W nawiązaniu do powieści, pytanie konkursowe będzie dotyczyło uczuć i związków:

Czy w związku jest miejsce na tajemnice i sekrety? Jeśli tak, to jakie?

Odpowiedzi należy udzielać tradycyjnie pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 27 kwietnia do 11 maja 2016.

Nagrody:

3 x książka „Dziewczyna o kruchym sercu” Elżbiety Rodzeń

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Zysk i S-ka

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logo-zysk

0204_99906290204