Romans doskonały!

konkurs-polaczeni

Kto uważa, że rozgrzewająca lektura jest wprost idealna na jesienne wieczory? Właśnie taka jest najnowsza książka Laurelin Paige „Połączeni. Uwolnij mnie”. Jeżeli weźmiecie udział w naszym konkursie, jeden z trzech egzemplarzy może trafić do Was!

Kilka słów na temat fabuły książki: „Gwen nigdy nie miała lekko w życiu. Mimo koszmarów z dzieciństwa, udało się jej skończyć znakomite studia i zostać menedżerką popularnego nowojorskiego klubu nocnego. Po latach walki ze swoimi słabościami, wszystko wydaje się układać tak, jak powinno. Najbezpieczniej czuje się za swoim niewidzialnym murem, za którym wszystko ma pod kontrolą, zwłaszcza związki, których unika jak ognia. Wszystko zmienia się w jeden wieczór, kiedy to Gwen zastępuje swoją koleżankę. To właśnie wtedy poznaje tajemniczego JC, bogatego i nieziemsko przystojnego playboya, przed którym nawet jej miękną nogi. Mężczyznę intryguje Gwen i jej sztywne zasady. Za cel stawia sobie zburzenie zbudowanego przez dziewczynę muru, zapewnienie jej wolności i nieograniczone, niczym nieskrępowanej rozkoszy. W końcu Gwen ulega namowom nieznajomego i zgadza się na jego, z pozoru jasny, układ. Niestety szybko okazuje się, że seks bez zobowiązań to za mało, a JC wydaje się być jedyną osobą, na której może polegać Gwen. Czy uda jej się otworzyć swoje serce na miłość?” Więcej znajdziecie w naszej recenzji.

Zadanie konkursowe brzmi następująco:

Najlepszy romans według Ciebie powinien… (dokończ zdanie).

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 10 do 24 października 2016 roku.


Nagrody:

3 x książka „Połączeni. Uwolnij mnie” Laurelin Paige

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Kobiece

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

kobiece

uwolnij-mnie_72

  • Barbara Pawlik

    Najlepszy romans według mnie powinien miec iskra namiętnośc potegę milosci i całe piekno przeżycia go najpiękniej najmądrzej najromantyczniej .