Poszukiwań czas

Paprocie, ach te paprocie. Kiedyś szukało się kwiatu paproci, a teraz? Teraz możecie odpowiedzieć na nasze pytanie i powalczyć o powieść „W cieniu paproci” Aniki Stelmasik.

Fragment recenzji: „W cieniu paproci” Aniki Stelmasik jest przykładem powieści, w których życiowe zmiany idą w parze z goryczą wspomnień i życia teraźniejszego. Jest w niej ból, ślady minionej miłości i walki o swoją przyszłość. To jedna z książek pokazujących nieprzewidywalność życia i to, że pozornie stała egzystencja może zmienić się o trzysta sześćdziesiąt stopni. Wystarczy chcieć. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Czego można szukać w cieniu paproci?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 29 czerwca do 13 lipca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „W cieniu paproci” Aniki Stelmasik

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Zysk i S-k.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ