Mroczne historie

Dziś mamy dla Was coś mrocznego, co trzyma w napięciu do samego końca. To pakiet znakomitych książek od Wydawnictwa NieZwykłego, czyli „Bang” oraz „Skradzione laleczki”.

Fragment recenzji „Skradzionych laleczek”: Ker Dukey i K. Webster są zdecydowanie szalone, pokręcone i mają niesamowitą wyobraźnię. Nie jest prosto wcielić się w rolę psychopatycznego mordercy i jego ofiary. Na dodatek zbudować tak pokręconą fabułę, która wielokrotnie zaskoczy swoimi zwrotami akcji. Ta powieść jest brutalna, mroczna, ale jednocześnie fascynująca. Pochłania tak mocno, że nie byłam w stanie oderwać się od niej nawet na chwilę, mimo że była już noc, a wszyscy wokół spali. Co z tego, że w trakcie i po jej lekturze bałam się po ciemku przejść przez mieszkanie, by położyć się spać. Nic nie było ważne. Musiałam poznać finał tej historii, który po prostu wgniótł mnie w fotel. Spodziewałam się, że autorki zakończą ją cliffhangerem, jednak nie spodziewałam się, że poprzedzać go będą tak drastyczne wydarzenia. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Bang”: Dawno nie miałam takiego problemu z napisaniem recenzji, jak dziś. I nie wynika on z tego, że książka mi się nie podobała, co to, to nie. Po prostu im bliżej będzie finału, tym bardziej ta książka będzie Wam robić wodę z mózgu. Nie wierzycie mi? Przekonajcie się sami. I po lekturze „Bang” podzielcie się ze mną swoimi przemyśleniami. Recenzja będzie stosunkowo krótka i zwięzła, by nie spoilerować Wam zbyt dużo i nie psuć zabawy przy odkrywaniu tajemnic głównej bohaterki. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Co powinien mieć w sobie dobry thriller?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 18 lipca do 1 sierpnia 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Bang” i „Skradzione laleczki”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe.

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

 

 • Monika Dela

  Dobry thriller powinien przerażać, mieć fabułą pełną niespodziewanych zwrotów akcji i intryg, z dobrą dawką emocji i adrenaliny, ze skomplikowanymi osobowościami, wprowadzać klimat niepokoju, trzymać w napięciu do ostatniej strony, mieć dobre motywy zbrodni, wprowadzać całkowity przewrót. Thriller powinien wciągać, sprawiać wrażenie jakbyśmy w nim uczestniczyli a po przeczytaniu powinniśmy jeszcze zadawać sobie wiele pytań. Czytajac thrillery jestem wtedy nieosiągalna.☺

 • Karolina Magdalena

  Moim skromnym zdaniem, dobry thriller
  powinien od pierwszej do ostatniej strony trzymać w napięciu i sprawić, że będę się bał, a jednocześnie nie będę chciała oderwać się od lektury, nie powinien zdradzać od razu kto jest mordercą, mało tego odwracając stronę nie powinniśmy przewidzieć co będzie na kolejnej.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu.

  • Odpowiedzi należy udzielać wyłącznie na Facebooku – wystarczy kliknąć w grafikę przenoszącą bezpośrednio do postu.