Miłość to cierpienie…

 

Uwaga fani K.N. Haner i klimatów mafijnych. Ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą będą egzemplarze naszego patronatu medialnego, czyli „Piekielnej miłości” od wydawnictwa Editio Red. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Od samego początku autorka trzyma nas w napięciu. Kiedy odrobinę spuszcza z tonu i wydaje się, że już będzie lepiej, spokojniej, dostajemy kolejną dawkę napięcia i niepokoju, zaczynając zabawę od nowa. I tak aż do ostatniej strony epilogu. Jeśli oczekiwaliście czegoś spokojniejszego, zostaniecie zaskoczeni. Lekki i przyjemny styl autorki został połączony z szaloną, napakowaną emocjami akcją. A co najważniejsze, fabuła jest naprawdę mało przewidywalna. Wielokrotnie zostaniecie zaskoczeni tym, na jakie pomysły wpadła, tworząc historię swoich bohaterów. Będzie tu dużo przemocy i brutalności, trup się ściele gęsto, niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. I to wszytko powoduje, że jest naprawdę ciekawie. Nie zabrakło oczywiście gorących scen zbliżeń pomiędzy bohaterami, jednak są one idealnie wkomponowane w całość, a nie stanowią osobnych bytów doklejonych bez ładu i składu. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Ile człowiek jest w stanie zrobić dla prawdziwej miłości?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 30 maja do 13 czerwca 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Piekielna miłość” K.N. Haner

Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Editio Red.

Koszt wysyłki pokrywa zwycięzca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ