Mężczyzna autorem książki dla kobiet

Nagrodą w naszym najnowszym konkursie będzie książka nietuzinkowa, która zapewne wzbudzi w Was wiele różnych emocji. Do wygrania będzie „Pan Wilk i kobiety” Jarosława Wilka i razem z autorem zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Kto ma ochotę na lekturę tego tytułu?

Fragment recenzji: „Ta historia to pewnego rodzaju pamiętnik, spowiedź Wilka, dzielącego się z nami swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Mniej lub bardziej kontrowersyjnymi, okraszonymi wulgaryzmami, perwersją i dużą ilością kobiet oraz wina. Nie da się jej w prosty sposób opisać. Pełna specyficznego, wilkowego, poczucia humoru, wielokrotnie śmieszy, miejscami może oburzać, ale również i wzruszać. To książka dla osób, których obecność brutalności, perwersji czy dużej ilości wulgaryzmów nie bulwersuje. Z całą pewnością nie jest to jednak historia dla nastolatek, ostatnio tak chętnie sięgających po erotyki.” Więcej znajdziecie na naszej stronie.

Pytanie konkursowe:

Książka kobieca pisana przez mężczyznę. Jaką znasz i cenisz najbardziej?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 13 do 27 września 2017 roku.

Nagrody:

4x książka „Pan Wilk i kobiety” Jarosława Wilka

Fundatorem nagród jest autor książki, Jarosław Wilk

Koszty wysyłki nagrody pokrywa autor książki.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

 

 

  • Monika Trojanowska

    Witam,
    Kiedy beda wyniki tego konkursu? Mam wrazenie że Państwo zapomnieli o tym konkursie :)

    • Wyniki zostały dziś opublikowane na naszym fanpage’u na Facebooku. Pozdrawiamy