Lato Eden

Mamy dziś dla Was kolejny konkurs weekendowy. To kolejny szybki konkurs, w którym możecie wygrać książkę. Krótki konkurs  – krótka odpowiedź. Tym razem do wygrania „Lato Eden” autorstwa Liz Flanagan. Zaprszamy do udziału.

Fragment recenzji: Eden i Jess to najlepsze przyjaciółki, choć różne od siebie jak ogień i woda. Eden to przebojowa, piękna dziewczyna. Taka typowa amerykańska „dziewczyna sukcesu” – jest lubiana przez wszystkich, ma przystojnego chłopaka i oddaną przyjaciółkę. Jess z kolei to niezbyt popularna „gotka”, mająca matkę lesbijkę i po przeżytej tragedii żyjąca w swoim świecie. Dziewczynom wydaje się, że wiedzą o sobie wszystko. Do czasu nagłego zaginięcia Eden, które to rzuci zupełnie nowe światło na ich przyjaźń i dotychczasowe życie… Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książkę Liz Flanagan odpowiedzcie na pytanie:

Jaki znacie skuteczny sposób na upał? Odpowiedź uzasadnij tylko jednym zdaniem.

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 11 do 13 sierpnia 2017 roku.

Nagrody:

1x książka „Lato Eden” Liz Flanagan

Fundatorem nagród jest wydawnictwo IUVI

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

lato Eden

 

 

  • Amelia Laura

    Skutecznym sposobem na upał jest rozebrać się do naga, wejść do wanny z letnią wodą, która potem wystygnie, wziąć ze sobą zimną lemoniadę (ja preferuje piwko) i grubą książkę, z racji iż jak jest gorąco na początku dnia to będzie też i na jego końcu, więc wychodzi, że będziemy siedziec w tej wannie przez długi czas, a cieńkie ksiażki tak szybko się kończą.

  • Kino dla Ciebie

    Skuteczny sposób na upał ? Zaszyć się w cieniu i zaciszu mojego kochanego lasu , wziąć do ręki chłodną i pochłaniającą książkę – czytać, czytać, czytać a wtedy nie straszny upał, nie straszne burze, nie straszne zmęczenie – wszystko znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ;)