Kulturantkowy konkurs mikołajkowy!

mikolajki

Przed nami kolejna niespodzianka – mikołajkowa! Chcemy zaprosić Was do udziału w konkursie, który organizujemy z okazji 6 grudnia. Kto chce powalczyć o kulturantkowe gadżety książkoholika?

Kilkukrotnie zachęcałyśmy do oglądania książkomolowych gadżetów, które przygotowałyśmy z myślą o wszystkich wielbicielach książek. W naszej ofercie są koszulki, torby, kubki i poduszki. Zapraszamy do przeglądania całej oferty i pobrania aktualnego katalogu.

katalog1

Liczymy na to, że każdy z naszych Czytelników będzie miał na czym oko zawiesić. Tymczasem, w związku z dniem jutrzejszym rozpoczynamy tygodniowy konkurs, w którym jedna osoba otrzyma od nas zestaw naszych gadżetów.

Ponieważ konkurs jest związany z Mikołajem, a my bardzo chcemy, żeby nas jutro odwiedził, Wasze zadanie konkursowe to:

Udowodnij nam, że Mikołaj istnieje

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 5 do 12 grudnia 2016 roku.

Nagroda w konkursie to:

1x zestaw dowolna koszulka + dowolny kubek + dowolna poduszka z naszej oferty

Fundatorem nagród jest Promocjone.com

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

promocjone

 

 • Justyna

  Oczywiście, że istnieje w 2003 roku 6 dni po Mikołajkach pojawił się na świecie nasz wyczekiwany, ukochany prezent nasza córa Paula, 12.12. każdego roku jest dla mnie i mojego męża magicznym dniem :)

 • Kaja

  Udowodnić? A niby skąd są te prezenty pod naszymi choinkami ????

 • HenrykaZaorska

  Oczywiście, że istnieje. Dzisiaj już nie fizycznie, bo przecież jest święty więc z nieba daje natchnienie, abyśmy się obdarowywali szczęściem, radością, no i miłymi uponimkami. W tym wszystkim jest tchnienie świętego Mikołaja. Za to go Kocham i na Niego czekam.

 • Sabina FK

  Pewnie że wierzę!
  Jest to jedna z osób ,która mnie rozumie:)To dzięki niemu co Roku Święta są wyjątkowe i pełne rodzinnego ciepła .To Mikołaj dba o atmosferę i nastrój, dlatego okres świąt jest pełen magii.Od najmłodszych lat wierzyłam w niego i nigdy mnie nie zawiódł,a co ciekawsze zawsze wiedział czego pragnę i jakie są moje marzenia,a co do prezentów zawsze spełniał moje życzenia co do dzisiaj mnie zastanawia i zawsze na czas zdążył dojechać:)To Nasz Kochany Mikołaj,ładuje nasze akumulatory,pozytywną energią i miłością do ludzi,oraz motywuje byśmy byli grzeczni przez najbliższy rok ! w przeciwnym razie możemy dostać rózgę od Świętego Mikołaja :) :) :)

 • Andrzej Wojciechowski

  Tak naprawdę to kiedyś istniał ale teraz już jest w niebie ;) I nie wierzę w to, że schodzi na ziemię i rozdaje prezenty. On jest tylko w niebie, stroju też nie miał takiego czerwonego, tylko tak naprawdę był przedstawiany w stroju biskupa, ten jego strój jest podobno wymyślony przez amerykanów.
  Św. Mikołaj był znany z tego, że dawał biednym ludziom dary, ale nie
  były to jakieś zabawki dla dzieci, perfumy dla ich mam, i kremy po
  goleniu dla ich tatusiów tylko były to jakieś drobne prezenty w
  postaci bochenków chleba itp.