Książka idealna na wakacje

konkurs wiatr3

Chcemy zaprosić Was do udziału w ostatnim konkursie, w którym do wygrania będzie „Wiatr wspomnień” Doroty Schrammek. W poprzednich dwóch pojawiło się bardzo wiele odpowiedzi na pytanie konkursowe. Czy tak będzie i tym razem?

Kilka słów o fabule „Wiatru wspomnień”. W Pobierowie kolejny letni sezon rozpoczyna się pełną parą. Po niespodziewanej śmierci Władysława, wójtem gminy została Matylda. Co raz lepiej odnajduje się w nowej roli, jednak nie ma czasu na prowadzenie swojego pensjonatu. Niecierpliwie oczekuje również przyjazdu synowej Doroty z wnuczką Amelką. Razem z nimi do Pobierowa przyjechać ma też przyjaciółka Doroty, Aldona, wraz z malutką córeczką Ewunią. Dziewczyna pragnie odetchnąć po rozstaniu z Michałem, a Dorota odpocząć przed oczekiwanymi narodzinami syna. Pensjonat znów będzie tętnił życiem. Będzie również świadkiem wielu, niespodziewanych wydarzeń. Więcej znajdziecie w recenzji.

Zadanie konkursowe na dziś brzmi następująco:

Pokaż nam zdjęcie książki, którą warto zabrać na wakacje. Dlaczego właśnie ten tytuł?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 1 do 15 sierpnia 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Wiatr wspomnień” Doroty Schrammek z dedykacją autorki

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoszara

28cb2bf1555b08679a3341947e69f65c

 

  • Ewka

    Nie wiem jak inni, ale ja nie lubię zabierać na wakacje książek nowych. Nigdy nie wiem, czy mi się spodoba, czy przetrwam pierwszy rozdział, więc jakże mogłabym tak ryzykować i zabierać coś, co może zepsuć mi frajdę z wolnego? Zawsze sięgam po sprawdzonych autorów, a nawet książki. W tym roku będzie mi towarzyszył Kubuś Puchatek, którego doceniłam dopiero po 20 ;) Ale, że to książka z tych cieńszych dobieram do niej swoją przeukochaną książkę, w której zaczytywałam się, mając 16 lat „Trędowata” Heleny Mniszek. Książkę znalazłam miesiąc temu w trakcie przeprowadzki i nie mogę się doczekać by znów do niej nie sięgnąć. Chociażby przez wzgląd na sentyment jak ją darzę, na pewno będzie mi się podobała :)
    Pozdrawiam Ewka Zielińska