Gadżet szpiega

konkurs śmiertelna rozgrywka

Kiedy poprzednio do wygrania była książka „Śmiertelna rozgrywka” Jana Mostowika puściliście wodze wyobraźni i opisaliście swój dzień jako superszpiega. Dlatego dzisiaj także zadanie, które rozbudzi fantazje! Jak z Waszą kreatywnością? Weźmiecie udział?

W ramach przypomnienia, krótki zarys fabuły książki. To wszystko oraz wiele więcej znajdziecie w książce Jana Mostowika „Śmiertelna rozgrywka”. Ten znakomicie skonstruowany thriller, wciąga już od pierwszych stron. Wszystko za sprawą świetne zbudowanej fabuły, dramatycznych i zaskakujących zwrotów, dynamicznej akcji i świetnego przygotowania technicznego. Całość uzupełniają interesujący bohaterowie. Autor wciąga czytelnika w niebezpieczną grę polityczną, w którą został uwikłany główny bohater powieści. Zdecydowanie jest to historia dla amatorów silnych wrażeń, chcących poczuć sporą dawkę adrenaliny podczas czytania książki. Więcej o „Śmiertelnej rozgrywce” przeczytacie w recenzji.

A pytanie konkursowe:

Przypadkiem ratujesz życie szpiega, który chce ci się odwdzięczyć w wyjątkowy sposób – możesz wybrać sobie jeden z jego supergadżetów. Co by to było?

Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie od 24 czerwca – 8 lipca 2016 roku.

Nagrody:

3 x książka „Śmiertelna rozgrywka” Jana Mostowika

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Szara Godzina

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

logoszara

okładka_Śmiertelna rozgrywka_net_ (1)

  • Zuzja Wayland

    Fajną sprawą byłoby mieć interaktywne okulary z kamerką. Możnaby się nimi łączyć z np przełożonym i znaleźć wszelkie potrzebne informacje na już. I do tego jest to ładny dodatek. :D

  • Corvus Lupus

    Gdybym była mężczyzną to na pewno wybrałabym Oksfordy ( eleganckie buty ) z wbudowanymi ostrzami nasączonymi najsilniejszą trucizną, ostrze uruchamiamy jednym prostym ruchem, a mianowicie uderzeniem piętą o piętę.

  • Krzysztof

    Mini kamerka ukryta w długopisie z możliwością nagrywania rozmów co najmniej do 8,5 metra (naukowo potwierdzone, że taka odległość w zupełności wystarcza).