Facet do poprawki

Kto ma ochotę na dobrą komedię, ten koniecznie musi wziąć udział w naszym konkursie z książką Joanny Sykat w roli głównej. Zapraszamy.

Fragment recenzji: Gunda to kobieta z pazurem. Pomaga kobietom rozprawić się z niewiernymi osobnikami płci męskiej. Pracuje na zlecenie kobiet – gdy dostaje informację o niewiernym osobniku, natychmiast wkracza do akcji. Czasem nie przebiera w środkach. Jest wabikiem na panów, którzy po spotkaniu z nią czasem już nigdy nie wracają do siebie. Gunda bowiem serwuje im porządną nauczkę. Taką, którą pamiętają przez całe życie. Gunda każde powierzone jej zlecenie traktuje indywidualnie, dba o każdy szczegół przeprowadzanej akcji. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Na jeden dzień wcielasz się w postać Gundy. W jaki sposób „poprawiłabyś” niewiernego faceta?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 19 grudnia 2018 do 2 stycznia 2019 roku.

Nagrody:

3x książka „Facet do poprawki” Joanny Sykat

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Replika

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ