Dzieło sztuki

Każdy z utęsknieniem wyczekuje oznak wiosny, dlatego przygotowałyśmy konkurs, który umili ten czas i każdemu poprawi humor. Jeżeli w trakcie lektury lubicie się pośmiać, nie możecie przejść obojętnie obok naszej dzisiejszej zabawy, w której do wygrania będzie „Panna z monidła” Iwony Czarkowskiej.

Fragment recenzji: „Przyjaciółka Alicji wyjeżdża z mężem za granicę, a w tym czasie potrzebuje osoby do pilnowania domu. Alicja razem z Szymonem, psem, kotem i krasnalem przeprowadzają się do domu Łucji. Okazuje się, że wprowadza się także despotyczna gosposia, która nie chce opuścić domu aż do przyjazdu właścicieli… Tymczasem w Zabrzeźnie zostaje skradziony obraz z muzeum. Policja próbuje znaleźć dzieło sztuki i złodzieja. Nie wiadomo dlaczego, eksponat zostaje wysłany do nieświadomej kradzieży Alicji. Na domiar złego okazuje się, że sąd popełnił błąd, a rozwód Alicji jest nieważny. Tak więc dzieje się dużo, bardzo dużo.” Całość znajdziecie na naszej stronie.

Zadanie konkursowe:

Nagle dowiadujesz się, że jesteś w posiadaniu cennego dzieła sztuki. Co czujesz i co zamierzasz zrobić?

Odpowiedź należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 21 marca do 4 kwietnia 2018 roku.

Nagrody:

3x książka „Panna z monidła” Iwony Czarkowskiej

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Replika. Koszt wysyłki nagrody pokrywa Wydawca.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ