Być płatnym mordercą…

Kolejny konkurs z pakietem książek od Wydawnictwa NieZwykłego przed Wami. Tym razem do wygrania są powieści „Poniżenie” oraz „Drugie życie Izabel”. Zapraszamy.

Fragment recenzji „Poniżenie”: „Poniżenie” to historia dla tych, którzy lubią nie tylko grzeczne książki. Jeśli oburza Was lub odrzuca wulgarność, to od razu możecie sobie ją darować. Po co marnować swój czas i pieniądze na coś, z czego nie będziecie zadowoleni. Bez sensu jest również czytanie czegoś, co nam się nie podoba, tylko po to, by później móc to skrytykować. A wulgarność wyziera tu praktycznie z każdej strony. Od języka, którym posługują się nasi bohaterowie, na scenach, nie tylko zbliżeń, kończąc. Znajdziecie tu również dużą ilość przemocy czy zachowań, które w różnych sytuacjach mogłyby zostać uznane za niestosowne. Wszystko jednak zależy od punktu widzenia. A zgodnie z przyjętym przez autorkę, absolutnie wszystko jest tu na swoim miejscu. Inną kwestią jest fakt, że nie ma możliwości opisać poruszonych tematów w sposób ugrzeczniony, by nie straciły one swojego sensu. A tematy, które porusza Stylo Fantome, są trudne i kontrowersyjne. Całą recenzję znajdziecie tutaj.

Fragment recenzji „Drugie życie Izabel”: Finał „Zabić Sarai” zachęcał do sięgnięcia po drugi tom serii W towarzystwie zabójców. Do ostatniej chwili przed rozpoczęciem lektury książki zastanawiałam się, czy autorce drugi tom uda się równie dobrze, co pierwszy. Na szczęście moje obawy okazały się nieuzasadnione i było mi dane spędzić naprawdę udane chwile z lekturą „Drugiego życia Izabel”. J.A. Redmerski od początku nadaje fabule odpowiednie tempo i nie zwalnia z nim do samego końca. Dzieje się dużo i ciekawie. Mamy tu mnóstwo sensacji, zaskakujących zwrotów akcji i niedomówień, które jeszcze bardziej podkręcają zainteresowanie czytelnika. Trudno odłożyć książkę nawet na chwilę, gdyż ciekawość i chęć poznania rozwinięcia i zakończenia powieści bierze górę.  Całą recenzję znajdziecie tutaj.

By wygrać książki, odpowiedzcie na poniższe pytanie:

Jesteś początkującym płatnym mordercą. Jak przygotowujesz się do swojego pierwszego zlecenia?

W konkursie może wziąć udział osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu poprzez umieszczenie oświadczenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z oświadczeniem o powyższym: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych oraz ogłoszenia zwycięzcy konkursu”

Odpowiedź wraz z oświadczeniem należy opublikować pod postem konkursowym na Facebooku. Czekamy na nie wyłącznie od 7 do 21 listopada 2018 roku.

Nagrody:

1x pakiet książek „Poniżenie” i „Drugie życie Izabel”

Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo NieZwykłe

Koszt wysyłki pokrywa wydawnictwo.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ